Szukasz zadbanego spisu stron internetowych? Zachęcamy do umieszczenia wpisu w naszym zbiorze. Jest on moderowany, dzięki czemu masz pewność, że twoja strona nie będzie znajdowała się obok spamu a twój wpis na długo pozostanie w internecie. Nasz zbiór stron to niewątpliwie bardzo duża pomoc w pozycjonowaniu.

Producent oprogramowania

Producent oprogramowania Rekord Systemy Informatyczne jest firmą o ogólnopolskim zasięgu zajmującą się produkowanie programów biznesowych. Doświadczenie firmy to już ponad 20 lat, które zaowocowało znakomita renomą. Głównymi rynkami jakie firma Rekord penetruje to oprogramowanie komputerowe przeznaczone dla rynków przedsiębiorstw produkcyjnych oraz administracyjnych (urzędy, urzędy oraz gminy miast, szkoły, instytucje rządowe, itp.)
System IT Rekord ERP przeznaczy dla przedsiębiorstw, kompleksowo wspomaga pracę na każdym etapie działalności firmy, dlatego oprogramowanie firmy Rekord SI jest bardzo uniwersalne, nastawione na ciągły rozwój technologiczny. Oprogramowanie Rekord ERP jest systemem klasy ERP II.
Rynek administracji samorządowych zdominowany jest przez system Ratusz firmy Rekord SI. Oprogramowanie komputerowe zawiera wszystkie moduły do prawidłowego funkcjonowania instytucji. Warto zauważyć, że projektowanie systemu odbyło się przy udziale z pracownikami rządowymi aby jeszcze bardziej dotrzeć do potrzeb klienta.

Szczegóły strony www.rekord.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.rekord.com.pl:

Producent oprogramowania

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 104 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 103