Szukasz zadbanego spisu stron internetowych? Zachęcamy do umieszczenia wpisu w naszym zbiorze. Jest on moderowany, dzięki czemu masz pewność, że twoja strona nie będzie znajdowała się obok spamu a twój wpis na długo pozostanie w internecie. Nasz zbiór stron to niewątpliwie bardzo duża pomoc w pozycjonowaniu.

Piotr Kaszuba ambasador MSZ

Piotr Kaszuba ambasador MSZ Piotr Kaszuba jako ambasador MSZ w Wenezueli prowadzi bloga o swoich dotychczasowych osiągnięciach zawodowych oraz politycznych. Od dłuższego czasu jest ambasadorem MSZ w Wenezueli, gdzie niedawno stanął do pojedynku medialnego z rosyjskim dziennikarzem.

Piotr Kaszuba, zanim został ambasadorem MSZ w Wenezueli, przez długi okres w swoim życiu aktywnie działał jako polityk i człowiek sukcesu. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliło mu w 2001 roku pełnić obowiązki vice dyrektora w Departamencie Prawno-Traktatowym MSZ, a następnie Piotr Kaszuba wykonywał obowiązki dyrektora biura generalnego MSZ zaledwie cztery lata później.

Ogromne doświadczenie oraz wiedza Piotra Kaszuba sprawiło, że został ambasadorem MSZ w Wenezueli, gdzie dokładnie wypełnia swoje obowiązki. Piotr Kaszuba stanął w obronie polskiej historii podczas zorganizowanego przez niego w Wenezueli projekcji filmu o amerykańskim korespondencie, który przebywał w Warszawie podczas kampanii wrześniowej.

Piotr Kaszuba, ambasador MSZ w Wenezueli nie dał za wygnana rosyjskiemu dziennikarzowi i nie zostawił na nim suchej nitki. Całą relację z pojedynku medialnego Piotra Kaszuba można znaleźć na jego blogu poświęconym działaniom ambasadora MSZ w Wenezueli.

Zapraszamy serdecznie na bloga Piotra Kaszuba.

Szczegóły strony warszewiczia.wordpress.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę warszewiczia.wordpress.com:

Piotr Kaszuba ambasador MSZ

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 46