Szukasz zadbanego spisu stron internetowych? Zachęcamy do umieszczenia wpisu w naszym zbiorze. Jest on moderowany, dzięki czemu masz pewność, że twoja strona nie będzie znajdowała się obok spamu a twój wpis na długo pozostanie w internecie. Nasz zbiór stron to niewątpliwie bardzo duża pomoc w pozycjonowaniu.

Wózki inwalidzkie, sprzęt medyczny

Wózki inwalidzkie, sprzęt medyczny Od początku działalności zajmujemy się dystrybucją sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. W naszej pracowni wykonujemy wkładki ortopedyczne i obuwie ortopedyczne dla stóp o różnej deformacji.
Dużą cześć sprzedawanego sprzętu rehabilitacyjnego stanowią wózki inwalidzkie. Możemy zaproponować wózek inwalidzki dla każdego niepełnosprawnego, który jego wymaga. W ofercie znajdują się wózki inwalidzkie standardowe, wózki dla dzieci, wózki inwalidzkie aktywne oraz wózki inwalidzkie stabilizujące dla osób z porażeniem czterokończynowym.
Naszą ofertę uzupełniają pomoce stosowane w długoterminowej opiece domowej. Należą do nich łóżka rehabilitacyjne, podnośniki wannowe oraz transportowo-kąpielowe, podkłady higieniczne.
Dla osób mających problem z pokonywaniem schodów proponujemy schodołazy, które są najprostszym sposobem ograniczenia problemów wynikających z występowania barier architektonicznych.

Szczegóły strony kozakiewicz.net.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę kozakiewicz.net.pl:

Wózki inwalidzkie, sprzęt medyczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 77